Про нас

Stingray.ua — офіційний сайт українського виробника килимків в авто й не тільки

Ви завітали на офіційний сайт українського виробника автомобільних килимків Stingray. Тут можна замовити коврики для вантажних авто, легкових машин, а також для електрокарів. Також в асортименті є багато універсальних моделей для будь-яких, навіть раритетних чи рідкісних моделей автомобілів. Під час виробництва дотримано всіх європейських стандартів, тому висока якість та довговічність ковриків Stingray гарантована!

Килимки Стінгрей можна розділити на такі категорії:

  • 3D-коврики;
  • універсальні гумові килимки;
  • килимки для дому.

Варто зазначити, що всі товари, представлені на сайті Stingray, уже є в наявності на нашому складі. Тому ви можете швидко оформити заявку, купити резинові коврики в машину й одержати їх у користування всього через кілька днів. Жителі Львова можуть особисто забрати килимки з пункту самовивозу в день замовлення. Компанія пропонує швидку відправки найпопулярнішими службами доставки (Нова пошта, Укрпошта) та зручний спосіб оплати (передоплата, післяплата, безготівковий розрахунок).

Модельні та універсальні килимки в машину, килимки для дому

На офіційній сторінці Stingray можна купити резинові коврики для більшості популярних моделей машин. Такі моделі виготовляються з урахуванням модифікації кузова. Ви просто вкладаєте автомобільний килимок у салон, і він лягає ідеально, нічого не потрібно обрізати.

Якщо ви не знайшли в каталозі потрібної моделі, пропонуємо універсальні коврики. Їхню форму можна легко підігнати під конструктив салону: швидко та просто обрізати до оптимального розміру.

Окрема категорія — килимки для дому від Stingray. Мається на увазі як антивібраційні коврики для пральних/сушильних машин, так і варіанти для передпокою, де зберігається взуття для вулиці. Усі вони мають шалений попит серед наших покупців, оскільки виконують обов’язки сумлінно, довго та без нарікань.

Особливості автокилимків Stingray

Наші автокилимки не мають жодних неприємних запахів завдяки спеціальному складу. Для виготовлення звичайних використовується високоякісна гума та термопластичний еластомер (ТПЕ) у спеціальному сертифікованому співвідношенні. Для 3Д килимків, що виробляються за технологією тривимірного сканування та моделювання, береться лише ТПЕ. Завдяки такій продуманій технології виробництва зберігається ідеальний вигляд килимків Стінгрей за будь-яких умов, навіть під час використання за низьких температур.+380 (50) 301-11-93
+380 (67) 81-91-071
Категорії