Універсальні килимки в салон і багажник

Універсальні килимки в салон і багажник

В авто зносилися заводські килимки? А може, придбали машину, що ними не комплектується? Пропонуємо купити килимки для авто в нас.

Скажімо прямо: килимки для авто належать до категорії аксесуарів та прямо не впливають на справність машини чи керованість нею. Але уявити машину без них складно. Захистіть базове покриття підлоги авто від бруду та вологи, а ще зробіть управління авто безпечнішим та комфортнішим.

Як на керування впливають килимки, — спитаєте ви. А згадайте себе за кермом: під час їзди стопи постійно рухаються. Чи зможе йти мова про безпеку, якщо вони ковзатимуться? Звісно, ні! Рухи мають бути чіткими, впевненими, керованими. Тому покриття підлоги повинно залишатися статичним. Недопустимо, аби килимок завертався чи збивався вкупу. Це потенційно може спричинити аварійну ситуацію. Наші коврики мають спеціальні фіксатори й цього не допустять.

Лише високоякісні матеріали для виготовлення автокилимків

Наші килимки для авто виготовлені з особливих полімерів. Ці матеріали мають пористу структуру. Вони залишаються рівними та цілими впродовж тривалого часу, як у міцні морози, так і в сильну спеку. Взуття на них не ковзає, навіть якщо з вулиці на підошвах ви занесли в салон сніг чи вологу від дощу. З нашими ковриками салон авто виглядатиме охайним та досить стильним.

Також з універсальними автомобільними килимками з гуми можна економити. Вони дешевші за модельні версії та 3D-вироби з термопластичного еластомеру. Хоча такі ж варіативні. І часто буває так, що й обрізати їх непотрібно

Дизайн та рельєф ковриків для машин

Оновіть салон із мінімальними зусиллями завдяки універсальним килимкам для автомобіля. Вони мають спеціальну форму, яка підходить для більшості машин.

Обирайте з двох варіантів:

  • моделі з комірками та невисоким бортиком (до 1,5 см). Завдяки такому поєднанню рельєфу волога та бруд утримується на поверхні;
  • вироби з бортиками до 3,5 см. Такі килимки точно захистять заводську обшивку в будь-якій ситуації.

Гумові килимки гнучкі та міцні, а тому стійкі до зношування. Вони залишаються у своїй первинній формі навіть тоді, коли ви користуєтеся машиною щодня, та не піддаються впливу хімічних реагентів, якими посипають дороги взимку. Очищати та мити універсальні килимки легко. Витягніть їх, аби витрусити пісок чи дрібне сміття, промийте струменем води на автомийці, залиште просохнути — і можете користуватися знову!

Якщо вам важливо, аби гумові коврики ніколи не зсувалися зі свого місця та не заверталися, обирайте наші вироби. Ми використовуємо спеціальні кріплення — люверси (кліпси). Вони вироблені в Європі, тому за якість можна не хвилюватися. Надійність та зручність використання саме наших килимків готові підтвердити тисячі задоволених покупців по всій Україні.

Варіанти килимків для авто за місцем розміщення

Пропонуємо купити килимки Stingray в салон автомобіля чи багажник, а краще — повний комплект. Вироби максимально довговічні та зручні у використанні. На зносостійкість не впливають ані кліматичні умови, ані період року, ані інтенсивність використання автомобіля. Пам’ятаєте, як у якійсь рекламі казали: «Взув і забув»? Так от: із килимками Stingray все приблизно так само!

Наостанок зазначимо, що універсальні килимки можуть лягати в машину не так ідеально, як модельні. Але їх можна підігнати під розміри й форму підлоги машини, відрізавши зайве буквально за кілька хвилин. Ми розкажемо, як це зробити, та підкажемо, які саме купити резинові коврики в машину в Україні найвигідніше!

+380 (67) 81-91-071
+380 (50) 301-11-93
Категорії