Блог

    Хто не ризикує, той не п’є шампанського, цей добре знайомий вислів дуже доречний до нашої новини, якою ми б хотіли поділитися напередодні 2020 року!

Шість років тому ми ризикнули вперше, коли повірили у нашу ідею щодо запуску нашого виробництва автомобільних килимків ТМ Stingray®! Цей ризик був справданий високим попитом на Українському ринку автовласників. Але нашій амбітній команді закортіло ризикнути вдруге і ми перетнули кордон України та на сьогоднішній день вже майже  як два роки ми задовольняємо потреби Європейських споживачів, зокрема таких країн, як Норвегія, Словакія, Молдова та Білорусь.  Попит на нашу продукцію Європейських автовласників підштовхнув нас на третій ризиковий крок підкорення нових рубежів – це ринок Сполучених штатів Америки.  

Хто, як не Ви, наші споживачі, надаєте нам переконання крокувати вперед, не зважаючи на наших конкурентів, на сьогодні із впевненістю можемо сказати світового ринку виробництва автомобільних килимків. 

Хочемо побажати у Новому 2020 році ще більше тепла і любові у Ваших родинах! Назавжди Ваші ТМ Stingray®!+380 (67) 81-91-071
+380 (50) 301-11-93
Категорії