HOME, SWEET HOME (товари для дому)

HOME, SWEET HOME (товари для дому)

Stingray — це не лише товари для автомобіля! У нашому асортименті ви зайдете й безліч корисних речей для дому. Вони значно полегшують процес прибирання, зберігають техніку в справному стані та створюють комфортні умови життя! Як це можливо? Зараз розкажемо!

У нашому каталозі можна знайти спеціальні килимки:

  • для пральних та сушильних машин. Антивібраційні килимки Stingray мають зручний розмір — 615x420 мм. Саме тому вони ідеально підходять для будь-якої моделі техніки! Основне завдання такого килимка — зниження вібрації та шуму під час роботи цих пристроїв. А це означає не лише зменшення шумового навантаження на жителів дому, але й відсутність передачі руйнівної вібрації на стіни та підлогу;
  • для холодильників, посудомийних машин чи морозильних камер. Антивібраційні килимки Stingray, розміром 615x615 мм, здатні надійно захистити підлогу від подряпин та дефектів. Простеливши їх під цими важкими предметами, ви збережете лінолеум чи паркет від впадин через постійне значне навантаження;
  • для тренажерів та фітнес-обладнання. Спеціальні килимки зроблять ваше тренування безпечнішим та комфортнішим;
  • для відео- та аудіоапаратури. Використовуйте килимки разом з акустичними системами, динаміками, телевізором. Вони зменшать вібрацію, яка може негативно вплинути на якість звуку й зображення.

Килимки можна застосовувати і для інших пристроїв: усе залежить від ваших потреб.

Антивібраційні килимки для пральної машини

Якщо сусіди жаліються, що під час роботи вашої пральної машини в них виникає відчуття землетрусу, настав час діяти! Пропонуємо купити антивібраційний килимок Stingray і назавжди забути про проблему шуму під час прання. До того ж ви збережете техніку, адже вібрація руйнує її зсередини: ламається бак, ремінь приводу та всі інші деталі.

Що собою являють такі антивібраційні килимки? Стінгрей розробив їх особливим чином: на поверхні коврика розташована велика кількість бульбашок, що навіть після сильного натискання швидко повертають попередню форму. Саме вони і створюють амортизаційні властивості.

Порада: купуйте килимок у той самий день, що і пралку. Обирайте варіант з огляду на ширину та довжину пральної машини. У будь-якій своїй версії килимки для дому легко витримуватимуть високу вологість та температуру, бо виготовлені зі спеціального композиту. Навіть під сильним навантаженням їхня поверхня залишиться рівною, без впадин. До речі, передбачене потовщення гуми в кутах, тобто саме там, де розташуються опори пральної машини. Тож техніка буде стояти рівно, навіть після довготривалого використання.

Килимки для взуття

Любите чистоту в домі, але і прибирати хочете мінімально? Придбайте килимки для дому, на яких можна ходити у взутті. Вони захищають підлогу від бруду, пилу та вологи, що заноситься на підошвах із вулиці. Ви ніколи не будете ковзати завдяки ребристій поверхні. Подивіться, яка вона в килимків для взуття Stingray розміром 750х370.

Прибирати забруднення дуже легко, а чорний колір робить їх не такими помітними, як на світлій поверхні. Килимки стійкі до витирання та витримують інтенсивне використання. Такі коврики універсальні. До прикладу, килимок для взуття Stingray 500х380 мм ви можете покласти біля вхідних дверей, у великій шафі чи гардеробній кімнаті. Тобто будь-де, де це потрібно.

+380 (67) 81-91-071
+380 (50) 301-11-93
Категорії